BENİMLE OYNAR MISIN?

benimleoynarmisin-o

benimleoynarmisin“Benimle Oynar Mısın?” projesi küçük yaşta uzun süre hastanede vakit geçirmek zorunda olan çocuklarımızın yanında olmayı, onlarla birlikte oyunlar oynayıp çeşitli etkinlikler yaparak onları birkaç saatliğine de olsa hastane ortamından uzaklaştırmayı amaçlıyor.

Bu amaçla her hafta düzenli olarak 4 gün, 3 hastaneyi (Cerrahpaşa, Şişli Etfal ve Numune Hastaneleri’nin Çocuk Onkoloji, Cerrahi ve Dâhiliye bölümleri) ziyaret ediyor. 29 Ekim, 23 Nisan, anneler günü, babalar günü vb özel günlerde daha büyük etkinlikler ile hastanelerde bulunan miniklerin hafızalarında yer edecek güzel anılar bırakmayı hedefliyor.

“Sen Oynadın Onlar da Oynasın” sloganı ile yola çıkılan Oyuncak Kampanyası ile gelen oyuncak bağışlarını önce dezenfekte ediyor sonrasında İstanbul genelinde hastanelerde bulunan çocuklara hediye ediyoruz.

Bir diğer amacımız hastanelerin soğuk ortamına inat içleri hayat dolu çocuklarımızın yanında olarak gözlerindeki ışıltıyı görmek ve oyunlar oynayıp moral ve motivasyonlarını yükselterek tedavilerine katkıda bulunmak.